Dürdane Beyoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun eşi Dürdane Beyoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı. Başkan Beyoğlu'nun test sonucu ise negatif olarak açıklandı.

Dürdane Beyoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı
Dürdane Beyoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı MedyaTest
Sosyal medya hesabı üzerinden bilgilendirme yapan Başkan Beyoğlu, tedbir amaçlı olarak kendisini evde karantinaya aldığını belirterek eşi için vatandaşlardan dua istedi.

Tedbir Amaçlı Olarak Karantinaya Alındılar
Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve Mart ayından itibaren Türkiye’yi de etkisi altına alan Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınına yakalanan isimler arasına Diyarbakır’ın merkez Bağlar İlçe Belediyesi’nin Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu da katıldı.

Gelişmeyi Başkan Beyoğlu kendisine ait sosyal medya hesapları üzerinden duyurarak vatandaşlardan dua istedi.

Kendi testinin negatif, eşi Dürdane Beyoğlu’nun testinin ise pozitif çıktığını belirten Başkan Beyoğlu, bu nedenle kendisini tedbir amaçlı olarak evde karantinaya aldığını söyledi.

“Lütfen Kuralları İhmal Etmeyelim”
Başkan Beyoğlu,” Eşimin Covid-19 testinin pozitif olması nedeniyle Covid-19 kuralları gereği temaslı olduğumdan kendimi karantinaya alıyorum. Hamdolsun durumumuz iyi herhangi bir olumsuzluk yok.Dualarınızı bekliyoruz.Lütfen maske,temizlik ve sosyal mesafe kurallarına riayet edelim.

Bağlar halkımız müsterih olsun. Hizmetlerimiz kesintisiz aksamadan devam edecek ve bizlerde ilgili birimlerimiz ile sürekli irtibatta olacağız. Karantina sonrası tekrardan görüşmek üzere. Allah’a Emanet Olun.” ifadelerini kullandı.
bağlar belediyesi koronavirüs Dürdane Beyoğlu haber oku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya’da nesli tükenmekte olan kaplana araba çarptı
Rusya’da nesli tükenmekte olan kaplana araba çarptı
Yemen'de koalisyona ait savaş uçağı düştü
Yemen'de koalisyona ait savaş uçağı düştü
Bingöl’de otobüs şoföründen örnek davranış
Bingöl’de otobüs şoföründen örnek davranış