MHP'li Kayaalp mazbatasını aldı

Kayaalp, mazbatasını almaya il yönetim kurulu ve teşkilat üyeleriyle geldi.

MHP'li Kayaalp mazbatasını aldı
MHP'li Kayaalp mazbatasını aldı MedyaTest
Mazbatasını aldıktan sonra açıklamalarda bulunan Kayaalp, MHP'nin 2 yıldır Diyarbakır'da yakaladığı ivmeyi baltalamak ve harcadığı emeği karalamak amacıyla kendilerine iftira atanların olduğunu, ancak bu iftira ve karalama kampanyaları yürütenlerin başarılı olamayacağını söyledi.

MHP İl Başkanı Kayaalp, mazbatasını aldıktan sonra YSK önünde açıklamalarda bulundu. Kayaalp; "Pazar günü kongremizi gerçekleştirdik. Bugün de seçim işlerinden gelip mazbatamızı teslim aldık. Bildiğiniz üzere yaklaşık 2 yıldır Diyarbakır'da Devlet Bey'in takdirleri ile bu göreve atandım. Şu ana kadar gücümün yettiğince, şerefle, onurla yürüttüğüm görevime geçen pazar günü kongrede yeniden seçilerek tekrar devam edeceğim. Partimizin Diyarbakır'da 2 yıldır yakaladığı ciddi bir ivme var. Toplum tarafından takdir gördüğü, toplum tarafından karşılık bulduğu bir döneme girdik. Bunda bütün arkadaşlarımızın, il yöneticilerimizin, ilçe teşkilatlarımızın ciddi çabaları var. Gerçek manada bir özveriyle çalıştılar ve toplumda karşılık bulmaya çalıştık" dedi.

"KONGRE SÜRECİNDE İFTİRALARA MARUZ KALDIK"
İl kongresine gidilen süreçle ilgili de açıklamalarda bulunan Cihan Kayaalp; "Kongre sürecine girdiğimiz den bu yana ciddi iftiralara, ciddi karalamalara maruz kaldık. Dolayısıyla teşkilatımızın kazandığı ivmeyi baltalamak istediler. Yine yapmış olduğumuz en insanı çalışmaları bile karalamak istediler. Bunu yaparken de kendilerine devletçi, MHP'li süsü verdiler. Gerçek hayatları boyunca gerçek manada teşkilatlarımızda hizmet yapmamış, sadece yıllarca MHP'nin şerefinden şereflenmiş, etiketini kullanmış birtakım insanlar burada harcadığımız emeği baltalamak, yerle yeksan etmek için ellerinden gelen çabayı sarf ettiler ancak başaramadılar ve bundan sonra da başaramayacaklar da. Biz buna asla müsade etmeyeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır'da artık vardır, var olmaya devam edecektir. Her şeyden önce beni bu göreve yeniden layık gören genel başkanımız devlet babamız, Devlet Bahçeli'ye buradan bütün evlatlarının sevgi ve saygısını gönderiyorum. Yine teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız Prof. Dr. Edip Semih Yalçın'a da ayrıca bütün teşkilatımız olarak teşekkür ediyoruz. Biz var olduğumuz sürece hiçbir engele takılmaksızın, MHP camiasının Diyarbakır'da yükselişi için mücadele edeceğiz. Çalı çırpı bizi durduramaz. Biz suru hedeflemiş insanlarız. Ve Allah'ın izniyle çok kısa süre içerisinde teşkilatımızı getirdiğimiz bu noktadan çok daha ileriye taşıyacağız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun Allah'a emanet olun."
mhp mazbata ysk haber oku Cihan Kayaalp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya’da nesli tükenmekte olan kaplana araba çarptı
Rusya’da nesli tükenmekte olan kaplana araba çarptı
Yemen'de koalisyona ait savaş uçağı düştü
Yemen'de koalisyona ait savaş uçağı düştü
Bingöl’de otobüs şoföründen örnek davranış
Bingöl’de otobüs şoföründen örnek davranış